Distributors

                            ins png  facebook   twitter   youtube                       turkey   united kingdom great britain         

dersan 300x300

DERSAN, 1980 yılında püskürtme ekipmanları üretimi ile sektörde yerini almış, bugün sektörün öncü markalarından Titan ve Wagner markalarının Türkiye Distribütörlüğünü yapmaktadır. Ayrıca kendisine ait olan Dermix markası ile yeni makinaların ithalatına başlamıştır. Bünyesindeki makina çeşitliliğini her geçen gün arttıran firmamız, çelik, inşaat, mobilya, makina, endüstri sektörlerinde airless boya makinaları, yol çizgi makinaları, texture makinaları, son kat boya makinaları, otomatik ve manuel boya tabancaları, özel püskürtme nozulları ile üretimin her noktasında yanınızda olmak amacındadır.

Kendi bünyesinde otomatik püskürtme tabancaları ve nozullar üreten firmamız, teknik servis anlamında karşılaşılan tüm arızaları bu teknik donanım ve deneyim içerisinde en hızlı biçimde çözüme ulaştırmaktadır. Her geçen gün artan personel sayısı, Türkiye genelinde bulunan 26 satış noktası ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak amacındayız. Çözüm ortağınız olma hedefi ile birlikte, siz değerli müşterilerimizi farkı yaşamaya davet ediyoruz.

 

 

-------------

DERSAN, we joined the market in 1980 with the production of spray equipment. Today we are the distributor of the industry's leading brands like Titan and Wagner in Turkey. Furthermore, we has started importing new machines with its own brand name Dermix.
Each passing day we are increasing the diversity of machines in our company, from steel, construction, furniture and machinery, and we aim to continue serving our customers with airless paint machines, line striping machines, texture machines, finishing coat paint machines, automatic and manual spray guns with special spray nozzles.

With the production of our own brand spray guns and nozzles, our company has technical personnel who will assist you with every technical difficulty and defects the customer may encounter with the machine within a small period of time.
With our fast growing personnel count, we have 26 branches all around Turkey for the solemn purpose of providing you our customer the best service there is. With our partners, we thank you and we plan to continue serving you our customers in the best way possible.

 200x49-yapi20146-10 Mayıs 2014 tarihinde İstanbul Tüyap Kongre ve Fuar Merkezinde düzenlenecek olan 37.Yapı Fuarı'nda, yeni ürün tanıtımları ve kampanyalardan yararlanmak üzere siz değerli müşterilerimizi standımıza bekliyoruz. (Salon : 11)


Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

 5-9 Ekim 2013 tarihinde gerçekleşen Ağaç İşleme Makinaları fuarında standımıza ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. 27 Eylül -1 Ekim 2014 tarihinde tekrar görüşmek üzere.


 

 24-28 Nisan 2013 tarihinde Tüyap Fuar Merkezinde düzenlelen YAPI FUARI'nda standımızda ÜLKE TV tarafından yapılan röportajı izlemek için tıklayınız.